Duna Katalin

igazgató
magyar nyelv és irodalom, német nyelv

Bővebben

Csapó András

igazgatóhelyettes
a 12. B osztály osztályfőnöke
angol

Láng Róbert

igazgatóhelyettes
az Öveges-program keretében megvalósuló természettudományos laboratórium szaktanára
Pro Talento díjas pedagógus
a 10. B osztály osztályfőnöke

matematika, fizika, informatika, természettudományos ismeretek

Bővebben

Babári Ágnes

német nyelv

Bővebben

Balog Valéria

történelem, német nyelv, történelem és társadalmi ismeretek német nyelven, társadalomismeret és etika

Bővebben

Brandt Beáta

német nyelv, biológia

Brandt Tamás

a 9. B osztály osztályfőnöke
testnevelés

Chen-Wölfinger Bernadett

angol nyelv-történelem

Cseh Balázs

a 9. C osztály osztályfőnöke
informatika

Bővebben

Erdélyi László

az angol munkaközösség vezetője
a 12. A osztály osztályfőnöke

angol nyelv

Gerő Ildikó

a 9. A osztály osztályfőnöke
testnevelés, matematika

Halászné Helembai Zsuzsanna

angol nyelv, angol nyelvi civilizáció

Bővebben

Horváth-Rajnai Beáta

biológia

Huszár-Mahelszki Mariann

a 9. NY osztály osztályfőnöke
angol nyelv

Karl Lajosné

a 10. A osztály osztályfőnöke
német nyelv

Bővebben

Kiss Lajos

matematika, fizika

Bővebben

Kontor Klára

francia nyelv, német nyelv

Bővebben

Kovács Gábor

testnevelés

Kovácsné Fodor Veronika

a 11. A osztály osztályfőnöke
angol nyelv, történelem

Laszip Ferenc

matematika, fizika

Bővebben

Markó Beáta

német munkaközösség vezető
német nyelv, német nyelvi civilizáció, vendéglátó-idegenforgalmi alapismeretek német nyelven

Bővebben

Molnár Beáta

a 12. C osztály osztályfőnöke
angol nyelv

Molodeczky Márta

a 9. KNY osztály osztályfőnöke
angol nyelv

Mozgai Péter

a 10. C osztály osztályfőnöke
testnevelés

Munkácsiné Sárréti Beáta Dr.

német nyelv

Pereira Da Silva Nilmersson

angol nyelv

Pesuthné Ferencz Zsuzsanna Dr.

az Öveges-program keretében megvalósuló természettudományos laboratórium szaktanára
biológia, földünk és környezetünk, természettudományos ismeretek

Bővebben

Sebestyén Péter László

az osztályfőnöki munkaközösség vezetője
a 11. B osztály osztályfőnöke

matematika, informatika

Somogyiné Berkes Szilvia

a humán munkaközösség vezetője
a 11. C osztály osztályfőnöke

magyar nyelv és irodalom, történelem, társadalomismeret és etika

Szabó Gabriella

a természettudományos munkaközösség vezetője
az Öveges-program keretében megvalósuló természettudományos laboratórium szaktanára

biológia, kémia

Tóth-Horváth Rita

magyar nyelv és irodalom, társadalomismeret és etika

Varga Vilmosné

a matematika-fizika-informatika munkaközösség vezetője
matematika, fizika

Várkonyiné Szatmári Edit

magyar nyelv és irodalom