Diákok - 2019/20. tanév
9. KNY

Osztályfőnök: Erdélyi László



Balogh Botond, Berta Barbara, Bihari Liliána, Bódiss Noémi, Czvizler Olivér, Csarmasz Norbert, Csihony Flóra, Dósa Jázmin Petra, Egyed Lídia, Gönczöl Sára, Győri Bálint, Gyurkó Eszter, Hollósvölgyi Csenge, Horváth Lili, Jósa Adrián, Kajári Bence Dávid, Karikó Zsófia, Kiss Kincső, Kocsis Anna Viktória, Kováts Laura, Mátyás Réka, Mayer Noémi, Nagy Levente, Polányi Luca, Szarvas Róza Anna, Tóth Dalma, Tóth Hanna Júlia, Tóth Noel Noé, Vaczkó Levente, Völcsey Viktor Zoltán



9. NY

Osztályfőnök: Kovács Gábor



Aradvári Alma, Bubla Balázs Bálint, Bujtor Krisztián, Dombi Júlia Fanni, Erős Eszter, Farkas Liza, Hámori Gábor Bendegúz, Havasi Márk, Isola Paul Luka, Jónás Márton, Kis-Kapin Károly, Nagy Viktória Virág, Nagy Zsigmond, Rákosy Gergő Viktor, Suri Krisztián Márk, Szabó Barnabás, Szalai-Figder Flóra Emese, Székely Mátyás, Széplábi Zsófia, Szikszai Hanna, Takács Flórián, Takács Laura, Tihanyi Tamás Gergő, Vajda Bence, Végh Hunor Odin, Vukovich Levente



9. C

Osztályfőnök: Csapó András



Albert Patrícia, Battyányi Cintia Izabella, Belső Kornél, Bertalan Máté Kristóf, Boda Emese, Czvetkó Vivien, Fábián Nóra, Fazekas Rebeka, Holubecz Benedek Péter, Imre Zsófi, Juhász Noel, Kauker Ármin Attila, Kiss Flóra Sarolta, Komáromi Dániel, Kondics Kitti, Kurucz Luca, Meggyesi Márk, Mészáros Sára, Munkácsi János, Nagy Bendegúz, Nagy Dominik, Orbán Benedek, Polgár Zsófia, Sasvári Aliz Amira, Szücs Máté, Torda Csenge, Tősér Máté, Tromler Bence Kálmán, Vári Eszter, Vaszkó Rebeka Sára



9. A

Osztályfőnök: Dr. Munkácsiné Sárréti Beáta



Bárczy Melitta, Berry Sara Lily, Clarke Dániel, Csikó Noémi, Csősz-Tóth Julianna, Degovics Laura, Drabik Fruzsina, Ferencz Luca Virág, Gulyás Levente Sándor, Hermán Péter, Hideghéti Mátyás, Hollósvölgyi Árpád, Karli Ádám Soma, Kérész Emese Krisztina, Keresztes Dániel, Koppány Réka Alexa, Kovács Eszter, Martinovics Ambrus, Pálfi Luca Boglárka, Pénzes Patrícia, Rédling Balázs, Selmeci Zsombor, Szabó Márk, Takács Fanni, Tóth Levente, Udvari Csenge, Varga Cilla Veronika, Veingartner Emma, Veres Márton Zoltán



9. B

Osztályfőnök: Huszár-Mahelszki Marianna



Allacher Zoltán, Bakos Balázs, Balogh Ádám, Balogh Júlia, Bathó Marcell, Csillag Kitti, Dél Zsuzsanna Sára, Drei Gabriella, Fehér Zsombor, Fülöp Balázs, Giczi Richárd Levente, Grósz Alex Attila, Horváth Tamás András, Kovács Bence, Kretz Attila Márk, Lájer Boglárka, Láng Erik, Mátrai Róbert Márk, Mező András Márk, Péter Gergely Soma, Pethes Krisztián, Rauch Szilárd, Selyem Gergő, Simai Zsófia Réka, Sövegjártó Levente, Szekrényes Dávid, Takács Petra, Tóth Sára, Török-Vida Zsombor, Újhelyi Gergő Csaba, Vérti Máté Rezső, Vida Róza, Zagyva Mátyás



10. C

Osztályfőnök: Cseh Balázs



Barna Kata, Benke Boglárka, Deczki Regina, Eősze Laura Katalin, Fadhle Helmi, Füredi Flóra, Gábor Viola, Galó Dániel, Gémes Levente, Hermann Hunor, Himmer Bettina, Horváth Csenge Liza, Horváth Tamás Krisztián, Isztl Orsolya, Kalós Sándor Pál, Kis Botond, Kötél Bence, Lovistyek László, Mellák Bence Zoltán, Nagy Ágoston, Nyilasi Csanád, Orbán Alexandra, Örkényi Veronika Viola, Radics Sára, Spiák Bálint Attila, Steierlein Luca, Tóth-Kovács Klaudia, Varga Mónika, Vinkler Panna Krisztina



10. A

Osztályfőnök: Gerő Ildikó



Allacher Anna, Andó Júlia, Bartl Panna, Bernáth Ádám István, Bruckner László, Burza Éden, Dobos Kristóf, Fekete Fruzsina, Füleki Sára Anna, Horváth Eszter, Kasza Kristóf, Katona Nikol, Kósa Laura,
Lakos Borbála, Marits Regina Hajnalka, Móri Kitti Krisztina, Nagy Eszter, Pap Dóra, Papp Luca, Papp Róza Sára, Pekárdi Sára, Savanyu Bettina Florentina, Schermann Zsófia, Stefanovits Bence János, Szikszai Dávid, Szűcs Nándor, Tavaszi Nóra, Turcsányi Zsuzsanna Lili, Türjei Shaján, Vörös Anna



10. B

Osztályfőnök: Molodeczky Márta



Benkő Sándor Dominik, Berke Fanni Julianna, Börczi Blanka, Dobos Matild Sára, Dombi Zsófia Dóra, Fodor Bálint Béla, Fodor Bendegúz, Györe Attila, Haide Nadin, Hernádi Olivér Péter, Kerekes Virág, Kis-Kapin Karina, Kiss Kata Emma, Kovács Kriszta, Kovács Patrícia, Kovács Virág, Mészáros Blanka, Mészely Botond, Molnár Brigitta, Nagy Olivér, Nakovics László Erik, Obsitos Nándor Csanád, Őri Ádám Attila, Rehák Zoltán Levente, Rózner Attila Máté, Somogyi-Berta Kendra, Soós Norbert, Székely Zalán Árpád, Szikszai Réka Csilla, Szökrön Júlia, Szőnyegh Ádám, Szűcs Gergely, Török Bálint, Vörös Ádám, Vörös Márk



11. C

Osztályfőnök: Mozgai Péter



Borbély Boglárka, Breuer Marcell, Buda Patrik István, Csóti Zotmund Balázs, Einreinhof Gergő, Erdélyi Luca, György Ivett, Hartmann Virág, Horváth-Sávoly Kíra, Illés Arnold, Keresztes István András, Kónya Ákos, Nagy Fanni, Németh Vanda Flóra, Orbán Zsombor, Pálfalvi Klaudia, Ruska Dominik László, Sáthy Huba, Steierlein Virág Anna, Stupián Soma, Szabóki Luca Réka, Szekeres Kinga, Tóth Árpád Bence



11. A

Osztályfőnök: Karl Lajosné



Balogh Zsófia, Bodnár Milán, Burgyán Csenge, Falaki Boglárka, Gócza Sára, Halmos Cintia, Heinbach Vivien Emőke, Henn Roland, Horváth Dorottya, Kérész Réka Etelka, Kopasz Réka Julianna, Koszorus Simon, Kovács Krisztofer, Lukács Brigitta, Marton Boglárka, Maurer Kinga, Mikolacsek Réka, Mohos Evelin, Németh Ádám, Pointner Kristóf Barnabás, Pompos Dóra, Szabó Anikó, Szabó Blanka Ágota, Szabó Dominika Mária, Szolnoki Balázs, Till Adél, Urbancsok Kristóf, Urbauer Noémi, Wellesz Kata



11. B

Osztályfőnök: Láng Róbert



Csabai Dorina, Fábián Márk Balázs, Jankó Zsombor, Jánosi Tamás, Kelemen Katica, Kenyeres Boglárka, Kohl János, Kovács Bence, Kovács Benedek, Krasznai Kata, Lőrincz Bálint, Majercsik Ákos, Majoros Adrienn, Martinovics Anna Liza, Mészáros Kinga, Németh Bence, Németh Mátyás, Pátkai Zsófia, Piffáth Ádám Jakab, Pummer Eszter, Sabján Roland Gergely, Sándor Gabriella Szilvia, Sefcsik Karina Bianka, Spándli Evelin, Szurma András, Takács Botond, Tompos András József, Tóth Tamás, Vigh Sára, Zudor István Kristóf



12. C

Osztályfőnök: Somogyiné Berkes Szilvia



Akucs Bence, Aradi Nándor Bence, Balázs Ferenc, Békássy Pál, Czaun Benjámin, Csere Bence, Dobos Milán, Erki Adrienn, Frantal Balázs, Héjja Marcell József, Juszczak Dorina, Kiss Vanda, Kötél Kata Luca, László Patrícia, Leveles Tamás, Matulka Blanka, Molnár Orsolya, Nagy Levente Máté, Orbán Lili Flóra, Pál Anna Luca, Pethő Zalán, Rummel Petra Judit, Soós Liliána, Szőke Viktória, Takács Roland, Tanos Lili, Tóth Dániel, Tóvizi Tamás, Varga Levente, Vaszkó Szonja Flóra



12. A

Osztályfőnök: Kovácsné Fodor Veronika



Bognár Nelli, Borsos Blanka Laura, Böröcz Sára, Brandt Balázs, Csomai Korina, Fejes Zsófia Melinda, Fogl Péter, Fülöp Andrea Margit, Galambosi Petra, Göller Fanni, Holdinger Veronika, Horváth Bianka, Izsán Vivien, Kovács Vivien, Kurucz Márton, Papp Bernadett, Percze Csenge, Polt Bence, S. Tóth Franciska Blanka, Salamon Boglárka, Specziár Nikolett, Stephans Zsüliett, Tamás Gréta, Török Csanád, Varga Kitti Alexandra, Wágner Pann



12. B

Osztályfőnök: Dr. Pesuthné Ferencz Zsuzsanna



Ács Dóra, Andor Gergely, Bertalan Péter Áron, Draskovics Gellért, Fábián Patrik Mihály, Fuit Bernadett, Gárdonyi Patrik, Gátvölgyi Donát, Giebiszer André, Hada Lizett Dominika, Hartmann Levente, Horváth Bence, Hullám Erik, Huszár Dávid, Illés Patrícia Zsófia, Izer Csaba, Kerekes András, Kiss Károly Sándor, Lakos Éva, Németh Gergő, Perényi Sarolta, Schrancz Milán, Seprős Bence, Simon Soma Benedek, Szabó Balázs Bence, Szabó Benjámin, Szabó Lili, Szalánczy István, Szász Bálint, Ther Zsolt, Ujhelyi Júlia Lili, Ulrich Rebeka