Diákok - 2017/18. tanév
9. KNY

Osztályfőnök: Gerő Ildikó

osztálylétszám: 30 fő



Allacher Anna, Andó Júlia, Bartl Panna, Bernáth Ádám István, Bruckner László, Burza Éden, Dobos Kristóf, Fekete Fruzsina, Füleki Sára Anna, Horváth Eszter, Kasza Kristóf, Katona Nikol, Kósa Laura, Lakos Borbála, Marits Regina Hajnalka, Móri Kitti Krisztina, Nagy Edina Dorka, Nagy Eszter, Pap Dóra, Papp Luca, Papp Róza Sára, Savanyu Bettina Florentina, Schermann Zsófia, Stefanovits Bence János, Szikszai Dávid, Szűcs Nándor, Tavaszi Nóra, Turcsányi Zsuzsanna Lili, Türjei Shaján, Vörös Anna



9. NY

Osztályfőnök: Brandt Tamás

osztálylétszám: 34 fő



Benkő Sándor Dominik, Berke Fanni Julianna, Bordás Gergő Kende, Börczi Blanka, Dombi Zsófia Dóra, Fodor Bálint Béla, Fodor Bendegúz, Györe Attila, Hernádi Olivér Péter, Kerekes Virág, Kis-Kapin Karina, Kiss Kata Emma, Kovács Kriszta, Kovács Patrícia, Kovács Virág, Mészáros Blanka, Mészely Botond, Molnár Brigitta, Nagy Olivér, Nakovics László Erik, Obsitos Nándor Csanád, Őri Ádám Attila, Rehák Zoltán Levente, Rózner Attila Máté, Somogyi- Berta Kendra, Soós Norbert, Székely Zalán Árpád, Szikszai Réka Csilla, Szökrön Júlia, Szőnyegh Ádám, Szűcs Gergely, Török Bálint, Vörös Ádám, Vörös Márk



9. C

Osztályfőnök: Mozgai Péter

osztálylétszám: 32 fő



Borbély Boglárka, Buda Patrik István, Csóti Zotmund Balázs, Einreinhof Gergő, Erdélyi Luca, Fekete Dávid, György Ivett, Haide Nadin, Hartmann Virág, Himmer Bettina, Horváth-Sávoly Kíra, Illés Arnold, Keresztes István András, Königsberger Dorottya, Ludmán Marcell Csaba, Nagy Fanni, Németh Vanda Flóra, Orbán Zsombor, Pálfalvi Klaudia, Rácz Zsombor, Ruska Dominik László, Sáthy Huba, Simon Kata, Solymosi István, Speier Sólyom Soma, Steierlein Virág Anna, Stupián Soma, Szabóki Luca Réka, Szekeres Kinga, Tábori Olivér, Takács Lili, Tóth Árpád Bence



9. A

Osztályfőnök: Karl Lajosné

osztálylétszám: 32 fő



Ágoston Áron, Balogh Zsófia, Bodnár Milán, Burgyán Csenge, Csehó Eszter Zsófia, Falaki Boglárka, Gócza Sára, Halmos Cintia, Heinbach Vivien Emőke, Henn Roland, Horváth Dorottya, Kérész Réka Etelka, Késmárki Mirjam, Kopasz Réka Julianna, Koszorus Simon, Kovács Krisztofer, Lukács Brigitta, Marton Boglárka, Maurer Kinga, Mikolacsek Réka, Mohos Evelin, Németh Ádám, Pointner Kristóf Barnabás, Pompos Dóra, Sabján Roland Gergely, Szabó Anikó, Szabó Blanka Ágota, Szabó Dominika Mária, Szolnoki Balázs, Till Adél, Urbancsok Kristóf, Urbauer Noémi, Wellesz Kata



9. B

Osztályfőnök: Láng Róbert

osztálylétszám: 33 fő



Csabai Dorina, Dajka Mikolt, Fábián Márk Balázs, Helischer Melinda, Jankó Zsombor, Kelemen Katica, Kenyeres Boglárka, Kohl János, Kovács Bence, Kovács Benedek, Krasznai Kata, Majercsik Ákos, Majoros Adrienn, Martinovics Anna Liza, Mészáros Kinga, Molnár Attila, Németh Bence, Németh Mátyás, Pátkai Zsófia, Piffáth Ádám Jakab, Pummer Eszter, Sándor Gabriella Szilvia, Sefcsik Karina Bianka, Simon Benedek, Spándli Evelin, Szurma András, Takács Botond, Tompos András József, Tóth Tamás, Vigh Sára, Zudor István Kristóf



10. C

Osztályfőnök: Somogyiné Berkes Szilvia

osztálylétszám: 36 fő



Akucs Bence, Aradi Nándor Bence, Balázs Ferenc, Bálint Gáspár, Békássy Pál, Boros Botond Gyula, Csere Bence, Czaun Benjámin, Dobos Milán, Erki Adrienn, Forgács Dávid, Forgács Imre, Frantal Balázs, Héjja Marcell József, Juszczak Dorina, Kanyó Bálint, Kapus Ádám, Kiss Vanda, Koncz Árpád, Kötél Kata Luca, László Patrícia, Lipták Luca, Matulka Blanka, Molnár Orsolya, Nagy Levente Máté, Pákh Lilla, Pál Anna Luca, Pethő Zalán, Rummel Petra Judit, Smedák Marcell, Soós Liliána, Szélpál István Dominik, Szőke Viktória, Takács Roland, Tanos Lili, Varga Levente



10. A

Osztályfőnök: Kovácsné Fodor Veronika

osztálylétszám: 31 fő



Bognár Nelli, Borsos Blanka Laura, Böröcz Sára, Brandt Balázs, Csomai Korina, Fejes Zsófia Melinda, Fogl Péter, Fülöp Andrea Margit, Galambosi Petra, Göller Fanni, Holdinger Veronika, Horváth Bianka, Izsán Vivien, Koncz Otília, Kónya Ákos, Kovács Vivien, Kurucz Márton, Leveles Tamás, Orbán Lili Flóra, Papp Bernadett, Percze Csenge, Polt Bence, S. Tóth Franciska Blanka, Salamon Boglárka, Solymosi Ákos, Specziár Nikolett, Stephans Zsüliett, Tamás Gréta, Török Csanád, Varga Kitti Alexandra, Wágner Panna



10. B

Osztályfőnök: Sebestyén Péter László

osztálylétszám: 37 fő



Ács Dóra, Andor Gergely, Bertalan Péter Áron, Draskovics Gellért, Fábián Patrik Mihály, Ficsór Balázs, Fuit Bernadett, Gátvölgyi Donát, Gárdonyi Patrik, Giebiszer André, Gubicza Csaba Tamás, Hada Lizett Dominika, Hartmann Levente, Horváth Bence, Hullám Erik, Huszár Dávid, Illés Patrícia Zsófia, Izer Csaba, Kassai Marcell Péter, Kerekes András, Kiss Károly Sándor, Kovács Barnabás, Lakos Éva, Németh Gergő, Perényi Sarolta, Schrancz Milán, Seprős Bence, Simon Soma Benedek, Szabó Balázs Bence, Szabó Benjamin, Szabó Lili, Szalánczy István, Szász Bálint, Szokoli Viktória, Ther Zsolt, Ujhelyi Júlia Lili, Ulrich Rebeka



11. A

Osztályfőnök: Erdélyi László

osztálylétszám: 30 fő



Anda Kristóf, Baglyas Veronika, Békefi Kira Panna, Bíró Roland Gábor, Ferencz Dóra, György Hanna, Haide Nataniel, Horváth Bálint József, Huszár Boglárka, Kerék Vivien, Király Réka, Kolarits-Juhász Mia, Major Georgina, Munkácsi Anna, Órás Martin, Orbán Klaudia, Petrovics Kinga, Rácz Anikó, Scher Noémi Viktória, Schmitz David Kai, Sipos Dominik, Szabó Donát, Szabó Dorottya Sára, Szabó Katalin, Szakál Eszter Zsuzsanna, Szalai Dóra, Szalontai Hanga, Szita Mirabella, Szüsz Martin, Takács Ádám, Tóth Dorottya Panna



11. B

Osztályfőnök: Csapó András

osztálylétszám: 33 fő



Benkert Barbara Alexandra, Bérczes Alíz, Czigle Kevin, Gál Dominik, Götli Szandra Beáta, Győrffy Bálint Gergely, Hajmási Petra, Hável Zsófi, Kauker Barbara Roberta, Király Piros Anna, Kohl Dóra, Kósa Benedek László, Kovács Patrícia Lídia, Kötél Róbert, Mák Bence, Márki Georgina Kíra, Mészáros Nóra, Molnár Rebeka, Nagy-Sándor Tamás, Sáfrány Emese, Sóvári Attila, Straub Laura, Szabó Dániel, Szabó Kíra, Szakács Zoltán János, Szombati Réka, Traubert Krisztofer, Túri Dominika, Tymcsuk Tamás, Valtner Tamás, Vérti Kitti, Vígh Dorina



11. C

Osztályfőnök: Molnár Beáta

osztálylétszám: 29 fő



Árkos Ramóna, Czilli Botond Huba, Csermák Martin Gábor, Csonka Brigitta, Diószegi Petra, Doma Szamira, Egervári Jácint, Fehér Olivér Péter, Fodor Dávid, Gáspár Csanád, Győri Kristóf, Héjja Marcell József, Horváth Balázs, Kész Dániel, Koncz Pál, Lakatos Boglárka, Lányi Lili, Mojzes Gergő, Molnár Marcell, Nagy Benedek, Nagy Natália Borbála, Pálfalvi Nikolett, Preczekján Ivett, Protár Fanni, Róza Lucie Luca, Somorácz Leila Inez, Szabó Dóra, Szabó Zsófia, Sziágyi Áron, Tóth Csenge, Vandróczki Lili, Varga Bálint, Vizvári Csenge



12. A

Osztályfőnök: Paál Boglárka

osztálylétszám: 30 fő



Ágoston Réka, Balogh Anna Júlia, Bató Réka, Beck Édua, Bertalan Róbert, Bodri Nikolett, Bráth Bianka, Csima Georgina, Ficsor Szabina Vivien, Fónagy Alexandra Dorina, Györe Regina, Lázi Kamilla Daniella, Nagy Olívia Rózsa, Nagy Regina Réka, Németh Nikolett, Orbán Barnabás, Pap Julianna, Punk Bettina Katalin, Schmidt Fédra, Selejó Rebeka, Szabó Júlia, Szabó Viktória Anita, Szemán Anikó, Szemán Zsófia, Szenthe Réka Emese, Szimicsek Fruzsina, Tóth Klaudia, Varga Luca, Varga Viktória, Vékony Bence



12. B

Osztályfőnök: Cseh Balázs

osztálylétszám: 33 fő



Babai Noémi, Bakay Dániel, Bakos Anna, Csordás Panna Laura, Dőri Éva Krisztina, Eleven Kitti, Fésüs Norbert, Gaál Levente Csaba, Gáspár Veronika, Gáti Ágnes, Gervald Katalin Szonja, Horváth László Attila, Imre Milán, Jantó Dorina, Káplár Fanni Lilla, Kiss Gergő, Krasznai Enikő Szilvia, Lengyel Enikő, Mayer Fanni, Mészáros Gábor, Mile Bence, Nagy Cintia, Nemes András Rezső, Németh Alex, Papp Krisztina, Pauer Nikolett, Petrik Vivien, Puskás Márton, Rajcsányi Bence, Specziár Alexandra, Szmik György Gergő, Szőcs Barbara Lili, Ther Bence, Unghváry Gergely, Zámbó Bence



12. C

Osztályfőnök: Kovács Gábor

osztálylétszám: 27 fő



Auer Kitti, Bihari Blanka, Chrenkó Edina, Csaba Janka, Csida Benjamin, Fabó Luca, Homonnay Virág, Horváth Lilla, Juhász Dóra, Károlyfi Fanni, Kiss Kíra Dalma, Kovács Kolos, Kránicz Dóra, Kutas Boldizsár Tamás, Lenner Alexandra, Márton Gábor Máté, Máthé Dominik, Paulovics Flóra, Remsperger Virág Panna, Rothweil Dávid, Schenk András Tamás, Sövegjártó Mátyás, Sümegi Liliána, Talabér Bálint, Tóth Klaudia Mária, Turcsán Dávid, Vajda Huba, Varga Márton