Korábbi utak listája

2016-os túra Dolomitok-Adria

dolomit

A 2016-os lóczys Dolomitok-Adria túratábor képei.

Túratábor a Berni-Alpokban

dolomit

2015. szeptember 4. és 8. között a Berni-Alpokban túráztak iskolánk diákjai. A hegyi túrák mellett lehetőség volt megismerkedni Bern, Luzern, Zürich nevezetességeivel is.

Túratáborok képei 2005-től napjainkig

dolomit

A fenti képre kattintva Laszip Ferenc tanár úr fényképei albumokba rendezve tekinthetőek meg az eddigi összes általa szervezett túráról.

Túratábor a Brentai-Dolomitokban

Lóczys túratábor 2010

2011. szeptember 1. és 8. között a Brentai Dolomitokban, az Adamello-hegycsoportban túráztak iskolánk diákjai. A hegyi túrák mellett fürödtek a Garda-tóban, megismerkedtek Salo, Malcesine és Verona nevezetességeivel.

Sebestyén Péter tanár úr által készített képek.

Túratábor a Júliai Alpokban

Lóczys túratábor 2010

2010. augusztus 28. és szeptember 2. között a Júliai Alpokban és az Adriai-tenger partvidékén jártak túrázóink.
A programban a hegyvidéki túrák mellett szerepelt pirani és velencei városnézés, valamint tengeri fürdőzés is.

Laszip Ferenc tanár úr által készített képek.

Gólyatábor – 9. A

gólyatábor

A tanévkezdés előtt 9. A osztályos gólyáink Balatoncsicsón táboroztak.

Markó Beáta tanárnő által készített képek.

Látogatás a paksi atomerőműben

2010. február 4-én iskolánk tanulói tanulmányi kiránduláson jártak a paksi atomerőműben, valamint a bátaapáti radioaktív hulladéktárolóban.

Túratábor a Dolomitokban

Lóczysok a Garda-tónál

2009. szeptember 7. és 12. között iskolánk tanulói a Dolomitokban jártak. Túráztak a hegyekben, fürödtek a Garda-tóban, sétáltak Malcesine szűk utcáin, jártak Bolzanoban, ahol meglátogatták Ötzit.

Tulln-i nemzetközi tábor

Lóczysok a tullni táborban

Iskolánk kis csapata (Szabó Mercédesz, Baranyai Veronika, Horváth Viktória, Hutvágner Martin és Karl Lajosné tanárnő) 2009 nyarán egy hetet töltött a tullni nemzetközi táborban.

A táborban készült képek.