Köszöntő
Tisztelt Látogató!

Szeretettel köszöntöm Önt iskolánk honlapján.

A Lóczy Lajos Gimnázium hatvan év hagyományára visszatekintő, mégis fiatalos és diákközpontú intézmény. Olyan alma mater, ahol magas színvonalon elsajátíthatók az idegen nyelvek, emellett azonban korszerű tudás szerezhető más tantárgyakból is. Tapasztalt tanáraink magasra állítják a mércét, de mindig ott állnak a tanulók mellett, hogy segítsenek teljesíteni a követelményeket.

Sokoldalúan művelt, több idegen nyelven beszélő, tájékozott emberek kerülnek ki iskolánkból, akik a mérnöki, orvosi, idegenforgalmi pályán éppúgy megállják a helyüket, mint jogászként vagy közgazdászként.

Vezetőként is, pedagógusként is vallom, hogy a legjobb befektetés a szülők részéről a magas színvonalú oktatás biztosítása, a taníttatás, a diákoknak pedig a szorgalmas tanulás. Ehhez kínál iskolánk lehetőséget.

Kérem, tájékozódjon honlapunkon képzési formáinkról, látogassa nyílt napjainkat!
Győződjön meg róla személyesen is, hogyan egyesíti a Lóczy a minőségi oktatást a diákközpontú szemléletmóddal!

Szeretettel várjuk iskolánkban.

Duna Katalin