In Memoriam
Kántás Zsuzsanna tanárnő temetése 2016.november 26-án, szombaton 15 órakor lesz a tihanyi temetőben. Ezt követően a tihanyi bencés apátságban szentmisén imádkozunk lelki üdvéért.
Gyászolunk
A Lóczy Lajos Gimnázium tantestülete mély fájdalommal tudatja, hogy egykori diákunk, majd kollégánk,

KÁNTÁS ZSUZSANNA

tanárnő

2016. november 17-én tragikus hirtelenséggel elhunyt. Emlékét szeretettel megőrizzük.
Nyílt nap
Kedves Nyolcadikosok!

Nyílt napi programunk két új foglalkozással bővült. Külön érdekessége, hogy ezeket lóczys diákok tartják!

1. Javíts notebookot a Lóczy webmesterével- Fábián Patrik 9.B., az iskolai honlap szerkesztője
2. A földönkívüliek és mi- kutatások egy másik világról-Kerekes András 9.B.

Ha szeretnétek programokat változtatni, még megtehetitek, csupán egy e-mailt kell írnotok szándékotokról a webmaster.loczy@gmail.com-ra.
Meghívó
A Lóczy Lajos Gimnázium szeretettel várja az érdeklődő általános iskolásokat és szüleiket a 2016. november 7.-én megrendezésre kerülő nyílt napra.

14:00 - 15:00: Helyszíni regisztráció.
15:00 - 15:45: Első foglalkozás.
16:00 - 16:45: Második foglalkozás.
17:00 - tól: Pályaválasztási fórum a gimnázium tornacsarnokában.

Jelentkezni az alábbi linken lehet: http://loczygimnazium.hu/nyiltnap-jelentkezes
Fontos információk
  • Nyári ügyelet: június 28 – augusztus 25-ig szerdai napokon (8.00 – 12.00 óra)

• A javítóvizsga napja: 2016. augusztus 26. (péntek) 8 óra.

• Tanévnyitó ünnepség: 2016. augusztus 31. (szerda) 17 óra.

• Első tanítási nap: 2016. szeptember 1. (csütörtök) 7.45 órától

• Menza: első tanítási napon csak a kollégisták étkeztetése biztosított (a menza igényt ezen a napon mérjük fel).

• Tankönyv osztása: első tanítási napon, beosztás szerint

• A leendő 9.KNy/A, 9.Ny/B, 9.c. osztályosok szülői értekezlete: 2016.szeptember 5. (hétfő) 17 órától.

• Szép nyarat, jó pihenést kíván mindenkinek az iskolavezetőség
    Tanévzáró ünnepség
    2016.június 22-én (szerdán) 17 órakor a díszudvaron. Megjelenés ünnepi öltözékben (lányoknak matrózblúz, fiúknak sötét öltöny). Szeretettel várjuk a szülőket és öregdiákjainkat is!
    Kollégista diákjaink figyelmébe
    Kollégiumi felvételi kérelmeiteket a 2016/2017. tanévre személyesen, szüleitekkel együtt a következő időpontokban nyújthatjátok be:

2016.május 23. - 2016.május 26. 14-20 óráig
    2016.május 30. - 2016.június 02. 14-20 óráig

Helye:
    Lánykollégium
    8230.Balatonfüred, Hősök tere 1.

Fiúkollégium - Hotel Agro
    8230.Balatonfüred, Fürdő u.24.
    Végleges felvételi eredmények
    Kedves Nyolcadikosok!

Oktatási azonosítótok beírásával lekérdezhetitek végleges felvételi eredményeteket,amely csak tájékoztató jellegű.
    A felvételről szóló hivatalos értesítést vagy elutasítást postai úton küldjük ki Nektek és általános iskolátoknak.

A lekérdezőfelület innen érhető el.
    Köszöntő
    Tisztelt Látogatónk!

Szeretettel köszöntöm Önt a Lóczy Lajos Gimnázium megújult honlapján, amely Fábián Patrik 9. Ny/B osztályos, informatika tagozatos tanulónk munkája. Kérem, látogassa gyakran oldalunkat, a Fórum menüpontba belépve és regisztrálva pedig gondolatait, javaslatait, ötleteit is megoszthatja.

Hasznos időtöltést kíván Duna Katalin igazgató.
    Április 8. (péntek) - LÓCZY EMLÉKNAP

Kedves Lóczysok! Tanárok és Diákok!

Szeretettel hívunk és várunk minden volt és jelenlegi lóczys tanárt és diákot, hogy iskolánk alapításának 60. évfordulóját együtt ünnepeljük. 2016 április 4-8 között az alábbi programok kerülnek megrendezésre: RÉSZLETES PROGRAM
    Ideiglenes felvételi eredmények
    Kedves Felvételizők!

A képre kattintva vagy innen letölthető az excel fájl, melyben az oktatási azonosítótok vagy jeligétek megadásával lekérdezhetitek, hogy hol helyezkedtek el az ideiglenes felvételi sorrendben.

Az itt közzétett sorrend, mint a neve is mutatja, egyelőre ideiglenes, a felvételi eljárás jellege miatt nem mutatja egyértelműen a bekerülési esélyeket.
    BME Nyelvvizsga
    A következő iskolánkban szervezett BME nyelvvizsga 2016. márciusában lesz.

Jelentkezni 2016. február 1-től a gondnokságon lehet! Ehhez szükséges jelentkezési lap és befizetési postautalvány a gondnokságon kérhető. Leadás ugyanitt történik.

Egyéb tudnivalók honlapunk NYELVVIZSGA menüpontjában olvashatóak.