1990-1999


1990

IV. A

osztályfőnök: Szalay Gábor



Balika Krisztina, Balogi András, Barlai Zsuzsanna, Csermely Ákos, Döme Péter Ákos, Farkas Levente, Fazekas Zsuzsanna, Fodor Gábor, Gerebics Gabriella, Gulyás Edina, Gyenes Andrea, Hornyák Márta, Horváth Balázs, Horváth Szabolcs, Horváth Zsuzsanna, Juhász Balázs, Juhász Imre, Juhász Judit, Karácsony Szilvia, Károlyi Krisztina, Krigler Krisztián, Kronome Gergely , Mattiassich Ákos , Mészáros Mónika, Nagy Tünde, Németh Ágnes, Németh Mirtill Ilona, Péter Corinna, Rácz Virág, Sárréti Beáta, Szalai Henrietta, Szekeres Szabolcs , Szilágyi Gábor, Tarda Miklós, Tóth Zsuzsanna, Zsifkovits Krisztina


tabló



IV. B

osztályfőnök: Hessz Tibor



Ambrus Katalin, Botár Miléna, Burghardt Katalin, Csereklyei Márta, Csontár János, Dóra Szilvia, Fuchs Borbála, Füleki Blanka, Göbölyös Adrienn, Gőcze Veronika, Grünwald Éva, Horváth Judit, Kis Anett, Köves Mária, Lenkei Beatrix, Malota Erzsébet, Marton András, Nyerges Tímea, Pleiveisz Rita, Rőth Ágnes, Sándor Gabriella, Sárfy Eszter, Szaller Krisztina, Szekeres Katalin, Szokoly Orsolya, Szukacsov Rita, Vajda Norbert, Varga Edit, Vaskó Szilvia, Veszeli Gertrúd, Zyla Zsuzsanna


tabló



IV. C

osztályfőnök: Kiss Béláné



Ágoston Klaudia, Csaby Sándor Gusztáv, Egyed Katalin Ágnes, Fischli Melinda, Gancsof Katalin, Gimesi Dóra, Hegyi Melinda, Heizler Tamás, Huszár Anita, Juhász Krisztina, Károlyi Zsuzsanna Katalin, Kertész Csilla, Kertész Mirjam Lia, Körei Nagy Krisztina, Leiker Krisztina, Magyar Péter Máthé, Marton Zsuzsanna, Meilinger Helga, Mészáros Gabriella Judit, Miklós Katalin, Molnár Afrodité, Molnár Anita, Molnár Szilvia, Nagy Katalin, Nagy Krisztina, Nemes Nikolett, Pittner Andrea, Sarkadi Csaba Antal , Schalbert Nikoletta, Selényi Katalin, Szabados Csaba Attila, Szakmándi Márta, Szalay Mónika, Szathmáry Edina, Ungvári Zoltán , Varjas Felícia




gyors- és gépíró

osztályfőnök: Kiss Sándorné



Altner Rita, Böröczki Tímea, Csapó Annamária, Csik Tímea, Farkas Mónika, Holics Nikolett, Inhof Erika, Kaszala Sarolta, Kiss Amália, Koók Éva, Móninger Zsanett, Németh Szilvia, Nyakas Gyöngyi, Páder Melinda, Pintér Zita, Székely Ildikó, Tilhof Krisztina, Urbancsok Krisztina, Varga Annamária


tabló



levelező


Balázs Attila, Brenner Mónika, Császár Anikó, Csincsi Ferencné, Csorba Judit, Csurgai Krisztina, Dallos Pál, Havasi Beáta, Holczer András, Holczhauser Henriett, Krepsz Tamás, Pálfalvi Anita, Pető Ágnes, Ribarics Istvánné, Somosi Istvánné, Soponyai Ilona, Szabó Helga, Szabó Mariann, Vida Henriett, Vörös Katalin, Zsoldos Zoltán






1991

IV. A

osztályfőnök: Mahlerné Csángó Mária



Bakos Tamás, Bálint Edit, Balázs Barbara, Bojtor Viktória, Bokros Manassé Bálint, Breznyiczki Ágnes, Felhő Ildikó, Geipl Anikó, Győry Alíz, Hegedűs Éva, Horváth Katalin, Hujber Katalin, Ilovszky Horváth Rita, Kalmár Zsuzsanna, Kálovics Alexandra, Kiss Viktória, Koppány Attila , Németh Mariann, Pálfi Tünde, Pardy Zsanna, Solti Erik, Stegura Tibor, Szabó Mónika, Szeles Imre, Szurma András, Terleth Mátyás György, Vajai Viktória, Varga Henrietta




IV. B

osztályfőnök: Balog Valéria



Apró Szilvia, Bakos Adrienn, Bakos Barbara, Csalló Péter Jenő, Dőri Tímea, Elekes Eszter, File Edina , Forintos Katalin, Gémes Éva, Gráczki Renáta Veronika, Győrffy Virág Zsuzsanna, Keller Csilla, Kovács Andrea, Kristóf Orsolya, Lízer Krisztina Adrienn, Marton Dániel, Nagy Andrea, Nagy Edina, Nagy Julianna, Nagy Mónika, Nagy Szilvia, Németh Mária, Petrovics Edina, Rák Emília, Simon Viktória Mariann, Szabó Gabriella, Szakács András, Szíjjártó Beáta, Teszéri Beáta, Tóth Andrea, Tróbert Annamária, Vörös Katalin, Zergi Anita




IV. C

osztályfőnök: dr. Ján László



Borbás Anita, Büki Beáta Boglárka, Császár Anikó, Dömötör Péter, Dudás Ildikó, Erdei Beatrix, Farkas Krisztina, Fazekas Csaba János, Gombás Beatrix, Gömbös Sándor, Gönczi Zsófia Ildikó, Guba László, Gyarmati Péter, Heimberger Zsolt, Hernádi Dalma, Hóbor Tímea, Homoki Ildikó, Horváth Anita, Kiss Judit, Kis Virág Viktória, Kocsis László, Orbán Judit, Pintér Zsuzsanna Andrea, Piszker Ildikó, Pordány Horváth Nóra, Punk György, Rehák Nóra Marianna, Szabó Éva Réka , Szabó Zita, Szekendy Izabella, Szollár Tímea, Timár Gabriella Vanda, Tombor Barbara, Tomózer Anett, Tóth Andrea, Varga Csenge Zsóka, Vászolyi Judit, Vörös Mónika, Zsargó Judit




gyors- és gépíró

osztályfőnök: Kőnigné Molnár Magdolna



Csőkör Melinda, Fodor Veronika, Hegedűs Szilvia, Horváth Zsuzsanna, Kelemen Szilvia, Kiss Anikó, Kovács Andrea, Parrag Edina, Salamon Edina, Schöngrund Henrietta, Tóvári Szilvia, Zelkó Judit




levelező


Dressel Beáta, Károly Tünde, Nagy Bertalan, Németh Attila, Szabó Pálma, Szabó Sándor






1992

IV. A

osztályfőnök: Wacha Antal



Balázs Viktória, Bihari Mária, Boldizsár Renáta, Boros Krisztina, Dénes Rita Edit, Farkas Andrea, Gaál Benedek, Gellén László , Gyapay Diána, Hada Levente, Horváth Anita, Horváth Mónika, Juricskay Szilvia, Kila Judit, Knollmayer Zsanett, Kruczler Tünde Ildikó, Kucséber Zsuzsanna, László Lívia, Markó Péter Imre, Márkus Tünde, Mészáros András , Nagy Ágnes, Nagy Ildikó, Osváth Márk , Pados Balázs, Pethes Adrienn, Rácz Réka, Rák Andrea, Szabó Csilla Barbara, Szántó Mónika, Talabér Tünde, Tóth Andrea Márta, Tóth Csaba, Tuboly Anikó, Varga Bernadett, Veöreös Zsuzsanna




IV. B

osztályfőnök: dr. Kiss Tiborné



Andó Róbert, Balogh Ádám, Bíró Ágnes, Bíró Zsuzsanna, Bujtás Barbara, Diószeghy Edina, Elek Brigitta, Fazekas Tünde, Gaál Julianna, Garamvölgyi Tímea, Gál Marianna, Gombos Katalin, Heidl Szilvia, Horgos Katalin, Juhász Katalin, Kapser Judit, Kádas Norbert, Kertész Viktor, Kovács Angéla, Kovács Zsuzsanna, Lakatos Bettina, László Zita, Lóhn Anita, Molnár Csaba, Nagy Tímea, Neme Szilvia, Németh Anita, Rőth Zsuzsanna, Springmann Márta, Stáhl Anita, Sűdy Viktória, Tilinger Béla , Váradi Edit, Zsargó Zsanett


tabló



IV. C

osztályfőnök: dr. Babári Ernő



Bella Zsuzsanna, Bergmann Ágnes, Bognár Barbara, Czingráber Eszter, Csepi Erzsébet, Demjanovich Katalin, Fejes Dóra, Fejes Erika, Gergely Ágnes, Göntér Szilvia, Horváth Albert , Horváth Helén, Ilovszky Noémi, Istenes Teréz, Kiss Katalin, Kottyán Szilvia, Kovács László, Kropf Ildikó, Németh Katalin, Németh Róbert, Nikl Judit, Solymár Ágnes, Szabó Edit, Szabó Estilla Vanda, Szabó Szilárd, Szűcs Ildikó Virág, Tassy Zsuzsanna, Ticz Ágnes, Tóth Gabriella Ágnes, Üregi Zsuzsanna, Varga Tibor József, Venczel Helga, Vizi Lívia, Zsoldos Natália Krisztina


tabló



gyors- és gépíró

osztályfőnök: Kiss Sándorné



Albert Mária, Bakó Zsuzsanna, Bebők Benigna, Böröczky Veronika, Dávid Szilvia, Hantó Mónika, Iváskó Gabriella, Jánni Csilla Orsolya, Kiss Andrea, Kiss Helga, Kovács Andrea, Kovács Krisztina, Leitold Annamária, Máhl Tünde, Plechinger Judit, Somogyi Veronika Zsuzsa, Szigeti Szilvia, Sziver Hajnalka, Ujvárosi Dalma Mónika, Varga Györgyi Valéria, Zitek Éva, Répási Anita




levelező


Bartal Edina, Buncsi Attila, Csekő Csilla, Erős Péter, Németh Erika, Sótonyi Ildikó, Szalai Tünde






1993

IV. A

osztályfőnök: Wacháné Nagy Edit



Bakos Viktória, Baranyi Erika, Bardon Anita, Bergmann Márta, Burgyán Katalin, Burgyán Zsuzsanna, Csajági Renáta, Dernóczi Renáta, Faragó Szilvia, Fülöp Gyöngyvér, Horváth Krisztina, Horváth Krisztina Mónika, Horváth Szilvia, Kalmár Andrea, Kálovics Beatrix, Kiss Hajnalka, Kovács Katalin, Kutassy Krisztina, Máhl Teréz, Mátrai Bernadett, Németh Eszter Ildikó, Nyikovics Orsolya, Orbán Ildikó, Rádóczy Katalin, Sándor Tímea, Sinka Zita, Steierlein Gyöngyi, Szente Mónika, Szilvádi Edina, Szűcs Renáta, Tarman Renáta, Turcsányi Andrea, Zsapka Andrea




IV. B

osztályfőnök: Bakonyi István



Ackerl Rita Zsuzsanna, Ábrahám Réka, Bakonyi Ildikó, Balanyi Szilárd, Barcza Katalin Ildikó, Bertók Tünde, Boda Éva, Cseh Tünde Diána, Gerván Tímea, Győry Attila László, Horváth Noémi, Kalász István, Kántás Krisztina, Kasper Gábor, Kovács Bernadett, Lang László, Losonczi Andrea, Mészáros József, Nagy Imre, Nagy Katalin Viktória, Nagy Szilvia, Navratyil Szabolcs, Négyesi Bernadett, Németh Ákos, Németh Cecília Zsuzsanna, Németh Éva, Németh Szilvia, Pályi Beatrix, Papp Andrea Szilvia, Rácz Ákos, Reitner Beáta, Szabó Balázs, Szedlmajer Gizella, Szekeres Márton, Takács Zita, Tavasz Kinga, Tóth Judit, Vámos Mónika, Városi Mónika




IV. C

osztályfőnök: Márkus Csaba



Bartos Henrietta, Birkás Éva, Bogár Zsuzsanna, Boncz Eszter, Csizmadia Hajnalka, Dorn Réka, Dorogi Csilla, Dreissiger Tamás, Erdős Tímea, Farkas Éva, Gáspár Noémi, Grosz Katalin, Hornyák Éva, Horváth István, Horváth Tibor, Karácsony Zoltán , Kartal Béla, Kleinhans Ildikó, Korom Anikó, Kurucz Dániel, Lang Zsuzsanna, Makrai Tímea, Márkus Veronika, Nagy Krisztina, Papp Bernadett, Rigon Claudia, Rüzsakov Román, Sági Júlia, Sárosi Katalin, Schlögl Bernadett, Staub Ildikó, Sümegi Laura, Szabó Andrea, Szalczer Krisztina, Szendrői Eszter, Tóth Orsolya, Töltl Andrea, Vászolyi Éva, Vetsey Szilvia, Volford Katalin




gyors- és gépíró

osztályfőnök: Kőnigné Molnár Magdolna



Balogh Katalin, Kéri Szilvia, Kovács Bernadett, Köböl Krisztina, Kűronya Dóra, Slemmer Andrea, Soltész Edina, Sümegi Judit, Szabó Dóra, Török Erika, Tóth Viktória, Vörös Edit




levelező


Baranyai Márta, Bogdán Hajnalka, Degovicsné Klopp Zsuzsanna, Gyarmathy Éva, Hoffmann Rita, Horváth Emília, Kurucz Judit, Rózsa Andrea, Simon Ágota, Süte Katalin, Tengeri Viktória, Tóth Ivett






1994

IV. A

osztályfőnök: Szalay Gábor



Balogh Viktória, Barcza Judit, Bíró Bernadett, Birtalan Szabolcs, Bóna Szilvia, Czirfusz Tímea, Fátrai Balázs, Fazekas Dóra, Gyapay László, Huszár Ágnes, Illés Sarolta, Jersey Adrienn, Juhász Tamás, Karsai Enikő, Keil Szilvia, Kemenes Klaudia, Kiscsatári Ágnes, Krausz Friderika, Lázár János , Major Brigitta, Mátyás Katalin, Módi Annamária, Molnár Andrea, Novák Nikolett, Ódor Csilla, Osváth Edina, Ötvös Mónika, Soponyai Róbert, Szabó Bernadett, Szabó Kornélia, Szabó Orsolya, Szűcs Károly János, Vass Balázs




IV. B

osztályfőnök: Vastagh György



Antal Tamás, Bakos Roland Zoltán, Bartók Barnabás, Bihari Zsófia, Bognár Szilvia, Böőr Krisztina, Buzsáki Gergely, Csepregi Ágnes, Csizmadia Róbert Csaba, Figula Rozália, Gaál Eszter, Greskó József, Gyarmati Lídia, Hanich Zsuzsanna, Hok Anita , Ihász Attila, Ilyés Balázs, Linczer Attila, Nász Edina, Őze Krisztina, Pályi Zoltán István, Patonai Ágnes Anita, Rácz Ervin, Sándor Izabella, Somogyi Ákos Kálmán, Szabó Örs, Szakács György , Szalai Noémi, Varga Éva Virág, Veörös Júlia




IV. C

osztályfőnök: Kiss Béláné



Adorján Krisztina, Bódis Boglárka, Bodnár Zoltán, Büki Renáta Blanka, Csejtei Tamás, Domján András, Dunszt Szilvia, Hartinger Zsuzsanna, Horváth Gabriella, Horváth Rita Mónika, Juhász Attila, Kis Virág, Kiss Krisztina, Kiss Zsuzsanna, Krámli Franciska, Mahelszky Marianna, F. Molnár Krisztina, V. Molnár Krisztina, Nagy Gabriella, Németh Katalin, Pummer András Péter , Stark Irma Anna, Sütő Katalin, Szekeres Zsófia, Szita Erika, Tuza Viktória, Vajai Franciska




gyors- és gépíró

osztályfőnök: Kiss Sándorné



Dóra Enikő, Kiss Andrea, Kiss Hajnalka Krisztina, Körmendi Ildikó, Magyar Szilvia, Schwarcz Krisztina, Szép Csilla, Tósoki Barbara


tabló



levelező


Andorfer Katalin, Bánó Tamás, Bertók Gergő, Darvalics Edina, Darvalics Tibor, Horváth Melinda, Horváth Ibolya, Huszár Péter, Krigler Gábor, Lőrinczné Németh Lilla, Páder Melinda, Török Gyöngyi, Váróczi Margit, Vörös Bertalan, Wendler Ildikó, Urbancsok Krisztina, Steinhausz Orsolya






1995

IV. A

osztályfőnök: Pintér Lajos



Balázs Péter, Balázs Sándor, Bauer Péter, Büki Renáta, Csajka Ildikó, Csima Balázs , Frits Yvette, Heizler Viktória, Horváth Eszter, Horvát Gyöngyi, Jaskó Nikoletta, Jezsó Enikő Berta, Kalász Vivien , Kaszala Zsuzsanna, Kocsis Katalin, Koczor Tamás, Kolláth Orsolya, Kudron Balázs, Lucz Melinda, Müller Annamária, Németh Ádám, Németh Barbara, Nagy Bence, Novák Tamás Gergely, Osváth István, Pápai Zita, Papp Zoltán, Rábaközi Rita, Rompos Petra, Sörédi Márta, Szelencsik Adrienn, Tóth Szilvia Hajnalka, Varga Beatrix, Weisz Szilvia




IV. B

osztályfőnök: Linczerné Balogh Valéria



Aradi Zita , Békefi Fatime, Berzsenyi Ilona, Büki Gyöngyvér Boróka, Emmer Veronika, Fazekas Judit , Fülöp Eszter, Fülöp Júlia , Glózer Judit, Gregorich András, Gyenis Patrícia, Herczeg Szilvia, Hoós Melinda, Horváth Gabriella, Izeli Anna , Kalán Gréta, Kaldenecker Dezső , Kalló Adrienn, Keresztes György , Kertész Miklós, Kiss Ivett, Kugler Anita , Mayer Éva, Molnár Irina, Nagy Beáta, Peuser Gabriella, Richter Annamária, Rimay Nóra Judit , Rumbach Patrícia, Szedlák Róbert, Tóth Annamária, Varga Ágnes, Vecsei Péter István, Zalavári Mónika


tabló



IV. C

osztályfőnök: dr. Pesuthné Ferencz Zsuzsanna



Antal Orsolya, Balogh Orsolya, Bernáth Andrea, Bernáth Orsolya, Bolla Krisztina, Borbás Judit, Cservenka Tímea, Demjanovich Petra, Endersz Frigyes István , Fehér Gábor Zsolt, Fehér István, Földi Nóra, Gazda Gabriella Mária, Grünwald Ildikó, Hanich Katalin, Henn Bernadett Kitti, Herbert Zsuzsanna, Hudák Katalin Anita, Ivácskovics Gergely György , Kaszala Ágnes Éva, Lángi Szilvia, Ludvai Erzsébet, Mahler Zita Krisztina, Mátyás Beatrix, Molnár Zoltán, Nagy Brigitta, Nagy Hajnalka, Papp Izabella, Pócs Zsuzsanna, Rosta Anett, Simon Ágnes, Szelle Gabriella, Töltl Renáta, Vasalik Tímea, Várbíró Anita, Zsigmond Ildikó


tabló



IV. D

osztályfőnök: Turcsányi Lászlóné



Árvai Zseraldina, Bakoss Boglárka Beáta, Bedő Krisztina, Benesch Ágnes, Csernyik Zoltán Krisztián, Ekker Tímea, Fischli Szilvia, Fodor Melinda, Haraszti Mónika, Hok Judit, Horváth Katinka, Illés Lajos, Janó Viktória, Kacsó Andrea, Kemendy Krisztina, Kiss Gyöngyi, Kuti Balázs, Lipka Éva, Mészáros Anikó, Mészáros Lívia, Mikás Alíz, Öveges Krisztina Katalin, Schekk Tamás, Torma Judit, Vasalik Réka, Wieder Lívia


tabló



gyors- és gépíró

osztályfőnök: Kőnigné Molnár Magdolna



Balogh Anikó, Behringer Tamara, Dóra Enikő, Fekete Krisztina, Halász Nóra, Kiss Andrea, Kobán Angéla, Lorbert Zsanett, Németh Anita, Pintér Barbara, Szelindi Annamária, Tóth Tímea, Undi Szilvia, Kalmár Adrienn


tabló



levelező


Boros Tamás, Czipri Zsolt, Ihász Éva, Kalocsai Ágnes, Kaszala Sarolta, Lengyel Sándor Ottó, Neuburger Ildikó, Máhl Tünde, Pardy Gábor, Sabján Zsolt, Szíjártó Balázs, Tóth Zita, Zitek Éva






1996

IV. A

osztályfőnök: Wacha Antal



Ács Gábor, Arany Mónika Noémi, Balázs Gábor, Bánó Katalin, Békefi Zoltán , Béres Csilla, Böőr László, Dattler Gergely, Drozda Balázs, Érlaki Erika, Horváth Szilvia, Kerekes Andrea, Kiss Krisztina, Kósa Anita, Kristály Katalin, Lehotay Balázs, Majerik Viktor, Miskolczi Roland Krisztián, Németh Krisztina, Németh László, Németh Péter, Ódor Ágnes, Ott Ágnes, Ökrös Péter, Pados Réka, Papp Kristóf, Schall Beatrix, Solymosi László, Sörédi Mónika, Szalay Krisztina, Tolnai Gabriella, Tóth Adrienn, Zsebők Zsigmond


tabló



IV. B

osztályfőnök: Bognárné Hanis Zsuzsanna



Babodi Ágnes, Bognár Andrea, Fehér Ferenc , Gaál Szabolcs, Kiss Zoltán, Kovács Eszter , Kovács Gabriella, Kroknay Kinga, Nagy Gábor, Németh Kinga , Póbis Péter, Salánki Tímea, Scher Tamás, Südy Gabriella, Szabó Nikolett, Szalai Viktor, Tihanyi Petra , Vanyolai Krisztián , Vass Edina




IV. C

osztályfőnök: dr. Kiss Tiborné



Angyal Krisztina, Antos Judit, Berecz Anikó, Bereczki Judit, Berényi Katalin, Csontos Judit , Dér Szilvia, Dévai Anikó, Farkas Szilárd, Fekete Virág, Igaz Antal, Kiszely Tekla, Kovács Enikő, Marosszéky Borbála, Nemes Zita, Neveda Réka, Obermayer Erika, Parragi Renáta, Pecák Ildikó, Répás Éva, Scheer Orsolya, Schmidt Annamária, Simon Diána, Szalai Helén, Szepesi Veronika, Varga Eszter, Varju Péter, Werner Éva, Zömbik Adrienn


tabló



IV. D

osztályfőnök: Mahlerné Csángó Mária



Csomay Dávid, Deák Péter, Egervári Imre , Farkas László, Fehér Katalin, Fleischer Katalin, Harkai Barbara, Heinbach Balázs, Horváth Károly Róbert, Horváth Krisztián, Kaszab Vera, Kiss Tamás, Korpádi Zoltán, Kroknay Gábor, Lőrincz Katalin, Móró János Csaba, Papp Tibor, Peuser Lóránt , Starcsevics András, Szemes Éva, Szilvágyi Péter, Vida Edina


tabló



gyors- és gépíró

osztályfőnök: Kiss Sándorné



Arnhoffer Noémi, Baráth Mónika, Barka Márta, Bierling Melinda, Dani Krisztina, Hortobágyi Hajnalka, Juhász Judit, Kiss Eszter, Kovács Tímea, Nagy Rita, Pintér Vera, Schneider Bernadett, Szalai Edit


tabló



levelező


Balázs Péter, Bauer Andrea Ildikó, Csobán László, Farkas Mária Margit, Fehér Edina, Felhőfalvi László, Gál Mónika Lídia, Harcsás Ákos, Inhof Anikó, Iváskó Mihály, Martonosi Sándor, Panyiné Kerti Andrea Anna, Salamon Edina, Szabó Virág, Varga Péter






1997

IV. A

osztályfőnök: Wacháné Nagy Edit



Batyki Éva, Békési Lajos, Bödök Éva Ágnes, Dankó Hajnalka, Dobos Henrietta, Figula Mihály, Gyenis Viktória, Humli Miklós István, Ivácskovics Rita Anna, Keresztes Tamás, Kertész István Martin, Kostyik Éva, Lőrincz Gyula, Marián András, Marton Tímea, Nyul Viktória Márta, Petró Médea, Reizinger Krisztina, Rőth Orsolya, Szabó Annamária, Szabó Krisztina, Szalay Anikó, Tolnai Renáta, Tóth Tibor Géza, Tuboly Ágnes




IV. B

osztályfőnök: Laszip Ferenc



Ács Gábor Ferenc, Bálint Kinga, Bernát Balázs Lőrinc , Dömötör Zsuzsanna, Elekes Gyula, Fazekas Patrícia , Földes András, Fuchs Edina , Gerencsér Ákos, György Márton , Hada Veronika Melinda, Horváth Marianna, Hülber Gábor József, Izeli Katalin, Jagasits Katalin Klára, Király Éva, Madarász Judit, Márkus Ágnes, Mészáros Mátyás, Molnár Attila, Piri Orsolya, Somogyi Hajnalka, Szentendrei Teodóra, Szilágyi Judit Eleonóra, Tolner Gréta , Tóth Zoltán , Vajay Zita, Váradi Flóra, Wieder Zsuzsanna




IV. C

osztályfőnök: Kaiser Tamás



Babári Ágnes, Balogh Andrea, Barabás Melinda, Berényi Ágnes, Bodnár Judit , Boros Eszter, Csősz Ájszulu Ágnes, Garai Gyula, Halmai Péter, Hatvágner Ágnes, Hohl Gábriel, Horváth Marianna, Horváth Petra, Horváth Renáta, Kelemen Szilvia, Keller Adrienn, Kiss Éva, Mahler Alíz Brigitta, Majtényi Csilla, Mezei Virág, Navratyil Zoltán, Németh Ildikó, Pálfi Nóra Viktória, Pressing Zita, Sárréti Krisztián, Schmidt Eszter, Sümegi Krisztina, Szabó Zita Viktória, Szíjjártó Eszter, Ticz Veronika, Tóth Marcell László




IV. D

osztályfőnök: Somogyiné Berkes Szilvia, Pintér Lajos



Bácsi Gergely, Bodnár Edina, Borbély Krisztán , Csík Gabriella, Czingráber Judit, Ferenczi István, Fertig Balázs Sándor , Ficzere Anna Viktória, Gárdonyi Zsuzsanna, Hargitai Ádám, Horváth Klaudia , Horváth Zsolt , Iváncsics Rita, Kiszely Péter Pál, Lázár Gabriella, Lennert Krisztina, Mészáros Bálint, Papp Viktor, Pomykala Balázs , Richter István , Rompos Patrícia, Szekeres Ákos, Szunyogh Zoltán, Tahy Judit , Tóth Balázs, Vasalik Rita




gyors- és gépíró

osztályfőnök: Kőnigné Molnár Magdolna



Gróf Nikolett, Haraszt Diána, Horváth Zsuzsanna, Jüngling Renáta, Kertész Éva, Nemes Márta, Németh Tímea, Novák Adrienn,
Salfai Beatrix, Szabó Piroska, Torkos Tünde, Varga Mária




levelező


Fejess Márta, Frecskay Zita, Horváth Anita, Kardos Péter Gábor, Kissné Tóth Ilona, Kondor Ilona Irén, Kristóf Diána, Obermayer Gabriella, Osváth Erzsébet, Sándor Zsuzsanna, Schwarcz Henriett, Szabó Dóra, Szecsödi Judit, Szukacsov Valéria, Tóth Gyöngyi, Török Erika, Török Gyuláné






1998

IV. A

osztályfőnök: Balog Valéria



Ambrus Csilla, Angyal Katalin, Babos Rita, Bakallár Adrienn, Balogh Edit, Bank László, Bognár Anett, Brózs Csilla, Cseri Erika, Czigler Erika, Doma Veronika, Erdős Ákos, Grabant Anita, Grabant Erika, Heszler Róbert, Izeli Júlia, Kiss Katalin, Klausz Gábor , Kurys Kornélia, László Dániel, Mozgai Henrietta, Murai Eszter, Obermayer Attila, Porpáczy László, Sárffy Vanda, Sári Annamária, Schlakker Adrienn, Szalai Balázs, Takács Viktória, Tiszkó Anita, Török Árpád




IV. B

osztályfőnök: Vastagh György



Arányi Balázs , Balogh Csilla, Barta Viola, Fehér Dóra, Fehér Kinga, Ficsor Krisztián , Fülöp Szandra, Gál Veronika, Gazda Kinga, Gregorich Zsuzsa , Gurcsó Péter, György Balázs , Gyukli Csilla , Handó Melinda, Horváth Tamás, Hudák Mátyás, Kiss Ágnes, Kiss Marianna , Krakker Tamás, Krempánszky Balázs , Lám Annamária, Mészáros Marcell , Nagy József, Nagy Péter , Németh Márk, Ódor Noémi, Pénzes László, Siffer Henrietta , Simon Katalin , Stumpfhauser Ágnes, Szekeres Dóra, Szilágyi Judit, Tarr Zsuzsanna




IV. C

osztályfőnök: Molnár Sándor



Antal Gabriella, Balázs Péter, Bartók Zoltán , Baumann Mária, Becza Barbara, Bolla Emőke, Bozi Andrea, Brózs Mariann, Egyed Patrik, Frantal Márton, Gáspár Annamária, Grósz Sándor, Horváth Kinga, Horváth Renáta, Horváth Veronika, Ihász Tímea , Király Orsolya, Kósa Katalin, Linczer Mariann , Losonczi Edina, Mitev Krisztina , Nagy Marcella, Nagy Viktória, Németh Fruzsina, Neubauer Anita, Pecák Judit, Schalkhammer Csilla, Szmodics Júlia, Tavasz Judit, Török Adrienn, Tukacs Emese, Varjú Vera, Vecsei Gábor , Wolf Andrea, Zemen Krisztina, Zsigmond Anikó


tabló



levelező


Aner Éva, Balassa Zsuzsanna, Fazekas Ildikó, Fazekasné Kázér Beatrix, Gáspár Csaba, Gáspár Norbert, Havasi Kinga, Kovács Brigitta, Kürti Csaba, Lakatos Izabella, Mózer Attila, Németh Róbert, Nikoletti Péter, Puli Trisztán, Tompos Eszter





1999

IV. A

osztályfőnök: Kiss Lajos



Bertók András, Boros Antal, Bradanovits Eszter, Csapó András, Csékei Titanilla, Dreissiger Judit, Ekker Tamás, Gábriel László, Gyeginszky Szilvia, Horváth Csaba, Jász Zsuzsanna, Keszthelyi Katalin, Kiss István, Kolláth András, Németh Réka, Pasnyevszkij Natália, Porpáczy Attila, Schall Péter, Strausz Ádám, Szabó Éva, Tokolics Zsolt, Váradi Viktória, Vida András, Vörös Ágnes




IV. B

osztályfőnök: Varga Vilmosné



Bokrossy Éva, Csonka Georgina, Csősz Ajbek Albert, Dobos Adrienn, Farkas Éva, Illés Előd, Kántás Rita, Kocsis Anita, Kovács Krisztina, Lukács Laura, Nagy Daniella, Nagy Gergely, Nagy István, Paulovics Milán, Somogyi Zoltán, Sütő Ariel László, Szeiff Tímea, Tokovics Katalin, Tósoki Zsuzsanna, Végh Balázs, Végh Melinda, Vörös Pál




IV. C

osztályfőnök: Pileczky Erzsébet



Angyal Tünde, Balázs Veronika, Bartók Ágnes, Benkő Krisztina, Bodnár Zsófia, Csonka Nóra, Csontos Krisztina, Emmer Krisztina, Erdélyi Viktória, Horváth Nóra, Horváth Veronika, Hudák Hajnalka, Ilyés Szilvia, Janka Adél, Juhász Henriett, Káli Edina, Krajcserik Eszter, Müller Edit, Rózsás Diána, Strommer Nóra, Szűcs Renáta Katalin, Tévald Szilárd, Varjas Sándor Endre, Vasalik Viktória




levelező


Bíró Angéla, Fercsik Ádám, Ferenczy Zsolt, Kenyeres Mónika, Kürti Andrea, Németh Lilla, Polgár Zoltán, Szegedi Mónika, Zakar Zoltán